Monday, 27.10.2014

Tydzień Promocji Zdrowia

w naszej szkole

Tydzień Promocji Zdrowia na stałe wpisał się w kalendarz szkolnych imprez. Jak co roku uczyliśmy się udzielać pierwszej pomocy, braliśmy udział w nietypowych zawodach sportowych, a na przerwach zajadaliśmy własnoręcznie wykonane kanapki oraz surówki, ciasta owocowe /a nawet domowy chlebek/ przygotowane przez nasze mamy. Najmłodsi uczestniczyli w spotkaniach z panią pielęgniarką pod hasłem "Zdrowy i piękny uśmiech". Uczniowie klas VI rywalizowali w rambicie o zdrowiu. Były rzeżby - rodzinne i klasowe, plakaty, stroje owocowe i warzywne, zawody pływackie. W takiej różnorodności imprez każdy z pewnością znalazł coś dla siebie!

Dziękujemy wszystkim ludziom, którzy pomogli nam w organizacji TPZ - instruktorowi J.Kowalczykowi, dyrekcji i młodzieży z LO, Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej, Żandarmerii Wojskowej oraz rodzicom, którzy aktywnie włączyli się  w naszą zabawę!