header photo

Oddział przedszkolny
1
mgr Elżbieta Sobol
2
mgr Teresa Misiura
Fizyka
1
mgr Urszula Petri-Szrama
2
mgr Karin Piotrowiak
Chemia
1
dr Anna Romankiewicz
Wychowanie do życia w rodzinie
1
mgr Sylwia Piróg - Woźniak
2
mgr Iwona Czemplik
Biologia
1
mgr Sylwia Piróg - Woźniak
Edukacja wczesnoszkolna
1
mgr Maria Antończak
2
mgr Regina Bamber
3
mgr Aneta Łazańska
4
mgr Elżbieta Niemira - Rysiak
5
mgr Marzena Krawczak
6
mgr Dorota Natońska
7
mgr Barbara Serafinowicz
8
mgr Renata Siemaszko
9
mgr Joanna Szafrańska
10

11
Język polski
1 mgr Agnieszka Poślednia
2 mgr Anna Oczujda
3 mgr Krystyna Kandyba
4
mgr Sylwia Bączkiewicz
5
mgr Urszula Kamińska
6
mgr Danuta Andrynowska-Chruściel
7
mgr Natalia Kicińska
Matematyka
1
mgr Beata Halasz
2
mgr Aneta Zdanowicz
3
mgr Maria Samol
4
mgr Ewa Gromiec
5
mgr Ewa Szustak
Język niemiecki
1
mgr Sylwia Duc
2
mgr Katarzyna Światlak
3 mgr Marta Anacka
Język angielski
1
mgr Danuta Andrynowska - Chruściel
2
mgr Małgorzata Andrzejaszek
3
mgr Maria Hepel - Frodyma
4
mgr Monika Paterka
5
mgr Barbara Wądołowska
6 mgr Marta Anacka
Geografia
1
mgr Katarzyna Fudala
2
mgr Agata Piotrowska
Przyroda
1
mgr Karin Piotrowiak
2
mgr Agata Piotrowska
Plastyka
1
mgr Agnieszka Dach
2
mgr Ewa Ruszkowska
Historia
1
mgr Krzysztof Baszyński
2
mgr Sławomir Klementowski
3
mgr Sylwia Grabarczyk
WOS
1 mgr Sylwia Grabarczyk
Gimnastyka korekcyjna
1 mgr Marta Anacka
2 mgr Ewa Ruszkowska
3 mgr Aneta Łazańska
Wychowanie fizyczne
1
mgr Ewa Ruszkowska
2
mgr Anna Pietrusiewicz
3
mgr Bartosz Ball
4
mgr Elżbieta Grześkowiak
5
mgr Mirosława Politowska
6
mgr Tomasz Zbaraszczuk
7
mgr Mariusz Narzekała
8
mgr Marcin Trawka
9
mgr Magdalena Pajcz
10
mgr Marta Kurowska
Muzyka
1
mgr Beata Hoć
Technika
1
mgr Marek Rój
Informatyka
1 mgr Anna Oczujda
2
mgr Marek Rój
3 mgr Ewa Szustak
4
mgr Aleksander Nocuń
5
mgr Dorota Natońska
EDB
1 mgr Grzegorz Łazański
Doradztwo zawodowe
1 mgr Anna Oczujda
Religia
1 mgr Ewa Heppel
2
mgr Liliana Kurkowiak
3
mgr Lidia Skrzypczak
Religia zielonoświątkowa
1
mgr Mariusz Kaczmarek
Pedagog
1
mgr Agnieszka Dach
2
mgr Patrycja Framm
Biblioteka
1
mgr Joanna Konieczna
2
mgr Anna Gmiąt
Świetlica
1
mgr Alicja Duczmińska
2
mgr Marzena Krawczak
3
mgr Barbara Wojtaszczyk
4
Anna Sochacka
5
mgr Joanna Konieczna
6

Psycholog
1
mgr Barbara Garbowska
Logopeda
1
mgr Urszula Kamińska
Skrzynka Zaufania Szkoła Pilotażu Programowania
Strona BIP Szkoły Podstawowej nr 1
Facebook Szkoły Podstawowej nr 1
Projekty Unijne i inne
Certyfikat portalu Kidprotect
I miejsce w konkursie VI 2005 w kategorii Strony edukacyjne
I miejsce w konkursie IX 2002


Przydatne linki

Gmina Sulechów
SDK

Pogoda dla:
   Sulechowa
   Zielonej Góry



Licznik Odwiedzin

monitoring pozycji