header photo

GRAFIK WYJAZDÓW NA BASEN – II semestr 2018/2019

klasy I-VIII

Dzień tygodnia

Godzina wyjazdu

Godzina przyjazdu

Klasa / nauczyciel

DATA

Poniedziałek

8 00

9 30

VII b chł.
M. Kurowska

28.01.2019r.

11.02.2019r.

25.02.2019r.

11.03.2019r.

25.03.2019r.

08.04.2019r.

13.05.2019r.

27.05.2019r.

10.06.2019r.

9 00

10 30

V f A.Pietrusiewicz

9 10

10 40

III b
R. Siemaszko

10 00

11 30

III a A. Łazańska

10 50

12 30

I a gr pływacka

T. Zbaraszczuk

11 40

13 20

IV a dz.

E. Grześkowiak

12 50

14 20

V b / chł.
M Pajcz

13 50

15 20

VII c dz.

E. Grześkowiak

Poniedziałek

8 00

9 30

VII b dz.
M. Politowska

04.02.2019r.

18.02.2019r.

04.03.2019r.

18.03.2019r.

01.04.2019r.

06.05.2018r.

20.05.2019r.

03.06.2019r.

9.00

10.30

V e/f  chł.

M.Pajcz

9 10

10 40

II c
B. Serafinowicz

10 00

11 30

J. Szafrańska

10 50

12 30

I a gr pływacka

T. Zbaraszczuk

11 40

13 20

IV a chł.

B. Ball

13 50

15 20

VII c chł.

M. Politowska

Wtorek

8 00

9 30

VIIIa/c dz.

M. Politowska

29.01.2019r.

12.02.2019r.

26.02.2019r.

12.03.2019r.

26.03.2019r.

09.04.2019r.

14.05.2019r.

28.05.2019r.

11.06.2019r.

 8 10

9 40

VI b dz.

A.Pietrusiewicz

9 00

10 30

VII a dz.

T. Zbaraszczuk

9 50

11 20

VIII d  dz.

M.Politowska

 

10 00

11 30

VI c dz.

A. Pietrusiewicz

 

12 00

13 30

II a gr 1

A.Pietrusiewicz

13 50

15 10

I a gr pływacka

T. Zbaraszczuk

 

 

 

14 00

15 20

I a gr. akrobatyczna

A. Pietrusiewicz

 

Wtorek

8 00

9 30

VIIIa/c dz.

M. Trawka

05.02.2019r.

19.02.2019r.

05.03.2019r.

19.03.2019r.

02.04.2019r.

07.05.2018r.

21.05.2019r.

04.06.2019r.

 8 10

9 40

VI b  chł.

B. Ball

9 00

10 30

VII a chł.

M. Narzekała

9 50

11 20

VIII d  chł.

M. Trawka

 

10 00

11 30

VI c chł

B. Ball

12 00

13 30

II a gr 2

M. Kurowska

13 50

15 20

I a gr pływacka

T. Zbaraszczuk

 

Środa

8 00

9 20

IV c dz.

M. Pajcz

30.01.2019r.

13.02.2019r.

27.02.2019r.

13.03.2019r.

27.03.2019r.

10.04.2019r.

15.05.2019r.

29.05.2019r.

12.06.2019r.

9 00

10 30

VI a dz.

M. Politowska

10 50

12 20

IV d dz.

A. Pietrusiewicz

11.45

13.15

V c dz.

E. Grześkowiak

13.50

15.20

VIII b chł. M.Trawka

Środa

9 00

 

10 30

VI a chł.

M. Trawka

06.02.2019r.

20.02.2019r.

06.03.2019r.

20.03.2019r.

03.04.2019r.

08.05.2018r.

22.05.2019r.

05.06.2019r.

10 50

12 20

IV d chł.

M. Kurowska

11 45

13 15

V c chł.

B. Ball

Czwartek

8 00

9 20

V b dz.

E. Ruszkowska

31.01.2019r.

14.02.2019r.

28.02.2019r.

14.03.2019r.

28.03.2019r.

11.04.2019r.

16.05.2019r.

30.05.2019r.

13.06.2019r

9 00

10 30

V d dz.

E. Grześkowiak

9 50

 11 20

V a dz.

T. Zbaraszczuk

Czwartek

8 00

9 30

VI d chł.

B. Ball

07.02.2019r.

21.02.2019r.

07.03.2019r.

21.03.2019r.

04.04.2019r.

09.05.2018r.

23.05.2019r.

06.06.2019r.

9 00

10 30

V d chł.

M. Pajcz

9 50

11 20

Va chł.

M. Narzekała

12 50

 14 20

IV c chł.

M. Narzekała

13.50

15.20

VI d dz.

M.Pajcz

Piątek

9 00

10 30

IV e dz.

M. Kurowska

01.02.2019r.

15.02.2019r.

01.03.2019r.

15.03.2019r.

29.03.2019r.

12.04.2019r.

17.05.2019r.

31.05.2019r.

14.06.2019r

10.50

12.20

VIII b dz.

M.Kurowska

12 00

13 30

I a gr pływacka

T. Zbaraszczuk

 

12 50

14 20

IV b dz.

M. Kurowska

Piątek

9 00

10 30

IV e chł.

M. Trawka

08.02.2019r.

22.02.2019r.

08.03.2019r.

22.03.2019r.

05.04.2019r.

10.05.2018r.

24.05.2019r.

07.06.2019r.

12 00

13 30

I a gr pływacka

T. Zbaraszczuk

 

12 50

14 20

IV b chł

E. Grześkowiak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grafik wyjść na basen klasy I-VI – sem II - Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie

Godzina

Klasa i opiekun

Liczba osób

Data

wejście

wyjście

 

PONIEDZIAŁEK

8.00

9.30

I a (sportowa)

A.Pietrusiewicz

10

02.02.2015r.

09.02.2015r.

02.03.2015r.

09.03.2015r.

16.03.2015r.

23.03.2015r.

30.03.2015r.

13.04.2015r.

20.04.2015r.

27.04.2015r.

04.05.2015r.

11.05.2015r.

18.05.2015r.

25.05.2015r.

01.06.2015r.

08.06.2015r.

15.06.2015r.

22.06.2015r.

11.50

13.25

V b (chłopcy)

M. Trawka

12

09.02.2015r.

09.03.2015r.

13.04.2015r.

11.05.2015r.

15.06.2015r.

11.50

13.25

V a (sportowa)

M.Narzekała,

T.Zbaraszczuk

24

09.02.2015r.

02.03.2015r.

16.03.2015r.

30.03.2015r.

13.04.2015r.

27.04.2015r.

11.05.2015r.

25.05.2015r.

08.06.2015r.

22.06.2015r.

13.15

14.45

IV a chłopcy

K.Bury

9

02.02.2015r.

09.02.2015r.

02.03.2015r.

09.03.2015r.

16.03.2015r.

23.03.2015r.

30.03.2015r.

13.04.2015r.

20.04.2015r.

27.04.2015r.

04.05.2015r.

11.05.2015r.

18.05.2015r.

25.05.2015r.

01.06.2015r.

08.06.2015r.

15.06.2015r.

22.06.2015r.

14.45

16.15

IV c chłopcy

K.Bury

9

02.02.2015r.

09.02.2015r.

02.03.2015r.

09.03.2015r.

16.03.2015r.

23.03.2015r.

30.03.2015r.

13.04.2015r.

20.04.2015r.

27.04.2015r.

04.05.2015r.

11.05.2015r.

18.05.2015r.

25.05.2015r.

01.06.2015r.

08.06.2015r.

15.06.2015r.

22.06.2015r.

 

WTOREK

10.45

11.45

II d

A.Iwańczuk,

T.Zbaraszczuk

21

10.02.2015r.

03.03.2015r.

17.03.2015r.

31.03.2015r.

14.04.2015r.

28.04.2015r.

12.05.2015r.

26.05.2015r.

09.06.2015r.

23.06.2015r.

11.55

13.25

VI b (chłopcy)

M. Trawka

11

03.02.2015r.

10.03.2015r.

14.04.2015r.

12.05.2015r.

16.06.2015r.

13.15

14.45

IV b (dziewczęta)

K. Bury

9

03.02.2015r.

10.02.2015r.

03.03.2015r.

10.03.2015r.

17.03.2015r.

24.03.2015r.

31.03.2015r.

14.04.2015r.

21.04.5015r.

28.04.2015r.

05.05.2015r.

12.05.2015r.

19.05.2015r.

26.05.2015r.

02.06.2015r.

09.06.2015r.

16.06.2015r.

23.06.2015r.

13.55

15.10

VI c (chłopcy)

M. Trawka

7

03.02.2015r.

10.03.2015r.

14.04.2015r.

12.05.2015r.

16.06.2015r.

13.55

15.10

VI d (chłopcy)

M. Narzekała

12

03.02.2015r.

17.03.2015r.

21.04.2015r.

19.05.2015r.

23.06.2015r.

15.00

16.30

VI d (dziewczęta)

K. Bury

11

03.02.2015r.

10.02.2015r.

03.03.2015r.

10.03.2015r.

17.03.2015r.

24.03.2015r.

31.03.2015r.

14.04.2015r.

21.04.5015r.

28.04.2015r.

05.05.2015r.

12.05.2015r.

19.05.2015r.

26.05.2015r.

02.06.2015r.

09.06.2015r.

16.06.2015r.

23.06.2015r.

 

ŚRODA

10.05

11.20

I a grupa II

M. Zaidlewicz

11

04.02.2015r.

11.02.2015r.

04.03.2015r.

11.03.2015r.

18.03.2015r.

25.03.2015r.

01.04.2015r.

08.04.2015r.

15.04.2015r.

22.04.2015r.

29.04.2015r.

06.05.2015r.

13.05.2015r.

20.05.2015r.

27.05.2015r.

03.06.2015r.

10.06.2015r.

17.06.2015r.

24.06.2015r.

09.15

10.15

V c (dziewczęta)

M. Trawka

12

04.02.2015r.

11.03.2015r.

15.04.2015r.

13.05.2015r.

17.06.2015r.

09.50

10.50

V c (chłopcy)

M. Narzekała

12

11.02. 2015

18.03.2015

22.04.2015

20.05.2015

24.06.2015

13.05

14.35

IV b (chłopcy)

K. Bury

9

11.02.2015r.

04.03.2015r.

11.03.2015r.

18.03.2015r.

25.03.2015r

01.04.2015r.

08.04.2015r.

15.04.2015r.

22.04.2015r.

29.04.2015r.

06.05.2015r.

13.05.2015r.

20.05.2015r.

27.05.2015r

03.06.2015r.

10.06.2015r.

17.06.2015r.

24.06.2015r.

15.00

16.30

IV a (chłopcy)

K. Bury

9

04.02.2015r.

11.02.2015r.

04.03.2015r.

11.03.2015r.

18.03.2015r.

25.03.2015r

01.04.2015r.

08.04.2015r.

15.04.2015r.

22.04.2015r.

29.04.2015r.

06.05.2015r.

13.05.2015r.

20.05.2015r.

27.05.2015r

03.06.2015r.

10.06.2015r.

17.06.2015r.

24.06.2015r.

15.00

16.30

IV a (dziewczęta)

K. Bury

9

04.02.2015r.

11.02.2015r.

04.03.2015r.

11.03.2015r.

18.03.2015r.

25.03.2015r

01.04.2015r.

08.04.2015r.

15.04.2015r.

22.04.2015r.

29.04.2015r.

06.05.2015r.

13.05.2015r.

20.05.2015r.

27.05.2015r

03.06.2015r.

10.06.2015r.

17.06.2015r.

24.06.2015r.

 

CZWARTEK

8.10

9.10

VB (dziewczęta)

M. Trawka

14

05.02.2015r.

12.03.2015r.

16.04.2015r.

14.05.2015r.

18.06.2015r.

8.15

9.00

III a

A.Piotrowska

M. Narzekała

25

05.03.2015r.

19.03.2015r.

09.04.2015r.

23.04.2015r.

07.05.2015r.

21.05.2015r.

11.06.2015r.

25.06.2015r.

8.15

9.00

III c

A.Piotrowska

M. Narzekała

24

05.02.2015r

12.03.2015r.

26.03.2015r.

16.04.2015r.

30.04.2015r.

14.05.2015r.

28.05.2015r.

18.06.2015r.

9.00

9.45

II c

A.Łazańska

M.Narzekała

 

22

05.03.2015r.

19.03.2015r.

09.04.2015r.

23.04.2015r.

07.05.2015r.

21.05.2015r.

11.06.2015r.

25.06.2015r.

9.00

9.45

IIIb

R. Bamber

M.Narzekała

 

21

05.02.2015r

12.03.2015r.

26.03.2015r.

16.04.2015r.

30.04.2015r.

14.05.2015r.

28.05.2015r.

18.06.2015r.

9.45

10.30

II b

R. Siemaszko

M. Narzekała

20

05.02.2015r

12.03.2015r.

26.03.2015r.

16.04.2015r.

30.04.2015r.

14.05.2015r.

28.05.2015r.

18.06.2015r.

9.45

10.30

II e

M. Krawczak

M. Narzekała

14

05.03.2015r.

19.03.2015r.

09.04.2015r.

23.04.2015r.

07.05.2015r.

21.05.2015r.

11.06.2015r.

25.06.2015r.

13.15

14.45

IV c (dziewczęta)

K. Bury

10

05.02.2015r.

12.02.2015r.

05.03.2015r.

12.03.2015r.

19.03.2015r.

26.03.2015r

09.04.2015r.

16.04.2015r.

23.04.2015r.

30.04.2015r.

07.05.2015r.

14.05.2015r.

21.05.2015r.

28.05.2015r

11.06.2015r.

18.06.2015r.

25.06.2015r.

14.10

15.10

VI a  (sportowa)

M. Politowska

T.Zbaraszczuk

24

05.02.2015r

12.03.2015r.

26.03.2015r.

16.04.2015r.

30.04.2015r.

14.05.2015r.

28.05.2015r.

18.06.2015r.

14.10

15.10

VI b (dziewczęta)

M. Trawka

12

12.02.2015r.

12.03.2015r.

16.03.2015r.

14.05.2015r.

18.06.2015r.

14.20

15.50

IV d (chłopcy)

K. Bury

10

05.02.2015r.

12.02.2015r.

05.03.2015r.

12.03.2015r.

19.03.2015r.

26.03.2015r.

09.04.2015r.

16.04.2015r.

23.04.2015r.

30.04.2015r.

07.05.2015r.

14.05.2015r.

21.05.2015r.

28.05.2015r

11.06.2015r.

18.06.2015r.

25.06.2015r.

 

PIĄTEK

13.10

14.10

II a (sportowa)

A.Pietrusiewicz,
M. Zaidlewicz

26

13.02.2015r.

06.03.2015r.

20.03.2015r.

10.04.2015r.

24.04.2015r.

15.05.2015r.

29.05.2015r.

19.06.2015r.

 

SOBOTA

9.00

11.00

I b

E. Karasiewicz

+ opiekun

21

14.02.2015r.

14.03.2015r.

11.04.2015r.

09.05.2015r.

13.06.2015r.

9.00

11.00

I c

A. Zjawin

+ opiekun

24

14.02.2015r.

14.03.2015r.

11.04.2015r.

09.05.2015r.

13.06.2015r.

 

Skrzynka Zaufania Szkoła Pilotażu Programowania
Strona BIP Szkoły Podstawowej nr 1
Facebook Szkoły Podstawowej nr 1
Projekty Unijne i inne
Certyfikat portalu Kidprotect
I miejsce w konkursie VI 2005 w kategorii Strony edukacyjne
I miejsce w konkursie IX 2002


Przydatne linki

Gmina Sulechów
SDK

Pogoda dla:
   Sulechowa
   Zielonej Góry



Licznik Odwiedzin

monitoring pozycji