Monday, 20.12.2010

Mikołajkowe szaleństwa

3 grudnia o godzinie 7.15 wyruszyliśmy do ośrodka sportowo-rekreacyjnego w Gorzowie Wlkp. Droga była krótka i wesoła . O godzinie 9.00 dojechaliśmy na miejsce. Szybko pobiegliśmy do wypożyczalni i z łyżwami udaliśmy się na lodowisko. Na lodzie było dużo zabawy i śmiechu. Po godzinnej jeździe poszliśmy do kręgielni. Tam zaczęła się rywalizacja pomiędzy ośmioosobowymi drużynami. Każdy chciał zbić jak najwięcej kręgli. Część z nas poszła grać na automatach, a inni trzymali się torów. Pan Marcin Trawka grał z nami i dopingował do walki.
Pani Beata Hoć nie grała z nami „w kulki”. Wraz z naszą wychowawczynią przyglądała się z zaciekawieniem zawodom . Na torach bawiliśmy się świetnie, lecz nadszedł czas na aquapark. Szybko pobiegliśmy na teren basenu. Woda była ciepła, a zjeżdżalnie długie . Jedna z nich nawet podświetlana.
Pan Trawka uczył grupę skoków na główkę, a pani Chruściel pilnowała pozostałych uczniów, którzy nie chcieli posiąść tej sztuki. Niestety, czas na pływanie dobiegł końca . Wycieczka skończyła się, ale osłodziła nam to wizyta w restauracji Mc Donald's. Spędziliśmy tam sporo czasu i wróciliśmy do domu. To była wspaniała wycieczka i sądzę ,że wszystkim się podobała.

Olga z IVD