Monday, 20.12.2010

Akcja "Plebiscyt"

Od chwili ogłoszenia wyników I tury głosowania w plebiscycie, IVD urosły skrzydła u ramion. Przekonali się, że mogą wiele zdziałać, jeśli tylko chcą. Rozpoczęliśmy „narady wojenne” i metodą „burzy mózgów” szukaliśmy najlepszych rozwiązań pozyskania głosów. Oprócz naszych rodzin i osób zaprzyjaźnionych z klasą, należało pozyskać tych, którym byliśmy raczej obojętni. „Reklama dźwignią handlu”, więc rozpoczęliśmy akcję promocyjną.
Codziennie przed naszą salą pojawia się tłumik ciekawskich, co mamy w ofercie za oddanie głosu. Domowe ciasta też powinny zrobić swoje. Sami również jesteśmy żywymi reklamami. Wkrótce pojawią się plakaty z naszymi zdjęciami w zaprzyjaźnionych szkołach. Ludzie muszą wiedzieć, na kogo glosują. Czwarta D nakręciła film pt „Zioła i ziółka” i umieściła go zgodnie z regulaminem na You Tube.
Akcja „Plebiscyt” w SP – 1 w Sulechowie zakończyła się 6 grudnia o 23.59. Teraz z niecierpliwością czekamy na wyniki głosowania i decyzję Kapituły i Jury konkursu.