Thursday, 07.12.2023

Mikołajkowy

Turniej Szachowy

5 grudnia odbył się w naszej szkole Trzeci Mikołajkowy Turniej Szachowy.  Otwarcia zawodów dokonał Dyrektor Szkoły Sławomir Klementowski.  Zawodnicy rywalizowali w dwóch grupach wiekowych. W grupie młodszej (klasy 1 – 3) zwyciężył Tobiasz Szczepański, drugie miejsce zajął Bruno Piątkowiak, a trzecie Hania Marchlewicz. Wyróżnienia otrzymali Tymon Duch oraz Jakub Bużek. W grupie klas 4 – 8 zwyciężyła uczennica klasy IV Antoinette Mikulewicz, drugie miejsce zajął Wojciech Frodyma, trzecie – Alan Adamczewski. Wyróżnienie otrzymał Michał Romankiewicz. Zwycięzcy z rąk Pana Dyrektora otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.  Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy sukcesów w kolejnych turniejach.

Dorota Natońska
Anna Zapała