Friday, 20.10.2023

Zakończył się

Tydzień Promocji Zdrowia
Zakończył się Tydzień Promocji Zdrowia pod hasłem " Wiem co robię , dbam o zdrowie" w naszej szkole. Był to czas obfitujący w liczne spotkania tematyczne. Uczniowie dowiadywali się jak udzielać pierwszej pomocy, jak odżywiać się zdrowo, jak dbać o swoje zdrowie psychiczne i jak rozwiązywać różne problemy rówieśnicze. Doświadczali za pomocą specjalnych gogli, jak postrzega się świat po użyciu różnych używek. Słuchali rad ekspertów i specjalistów. Chętnie ćwiczyli i rywalizowali ze sobą. Bardzo licznie odwiedzali sklepiki ze zdrową żywnością. Spotkania miały na celu wzbudzenie odpowiedzialności zdrowotnej za siebie i innych. W piątek odbył się apel podczas, którego wręczono dyplomy i nagrody za udział w konkursach.
Serdecznie dziękujemy wszystkim specjalistom wspierającym nasze działania, prelegentom oraz nauczycielom naszej szkoły. Gorące podziękowania kierujemy do rodziców, którzy jak zwykle nas nie zawiedli. Bardzo miło jest mieć wokół nas ludzi, którzy zdrowie stawiają na pierwszym miejscu.
Koordynatorki Iwona Czemplik i Monika Grzeszkowiak