Friday, 25.08.2023

- informacje organizacyjne

WYJAZD: 01 września 2023 (piątek) godz. 09:00

Zbiórka uczestników za halą sportową o godz. 09:00

POWRÓT: 06 września 2023 (środa) około godz. 14:00. Godzina przyjazdu może ulec zmianie, zależnie od kursu autokaru.

ADRES OBIEKTU:

Tasarz Spa Ośrodek Wczasowy

Ul. Słonecznikowa 1, 72-344 Rewal

SPIS POTRZEBNYCH RZECZY:

1. Odzież treningowa: stroje sportowe, obuwie sportowe na halę, obuwie sportowe na zewnątrz, spodenki sportowe, koszulki sportowe, dres,

2. Odpowiednie ubrania na co dzień (spodnie długie, spodenki, koszulki, bluzy, bielizna i skarpetki na każdy dzień, klapki, nakrycie głowy, kurtka nieprzemakalna, kąpielówki/strój kąpielowy, klapki,

3. Artykuły higieny osobistej (ręczniki – kąpielowy i plażowy, szczoteczka i pasta do zębów, mydło, krem z filtrem UV),

4. Kieszonkowe wg własnego uznania. Można przekazać opiekunowi, w takim wypadku należy przygotować podpisaną  kopertę z rozmienionymi banknotami.

6. Lekarstwa, które dziecko stale przyjmuje należy przekazać opiekunowi wraz z przyklejoną do opakowania kartką zawierającą imię i nazwisko dziecka oraz dokładny sposób dawkowania leku. W przypadku choroby lokomocyjnej należy zaopatrzyć uczestnika lub przekazać opiekunowi leki przed wyjazdem.

Organizatorzy obozu nie ponoszą odpowiedzialności za wartościowe przedmioty np. telefony komórkowe, tablety, aparaty, głośniki itp., z wyjątkiem telefonów komórkowych odbieranych uczestnikom w czasie pory nocnej.