header photo
środa, 23.10.2019

TYDZIEŃ PROMOCJI ZDROWIA

kolejne atrakcje

Dziś kolejny pełen atrakcji dzień w naszej szkole. Klasy pierwsze spotkały się ze strażakami z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Sulechowie. Strażacy zaprezentowali sprzęt do udzielania pierwszej pomocy. Uczniowie mogli zobaczyć sprzęt gaśniczy oraz wyposażenie wozu strażackiego. Klasy starsze brały udział w nietypowych zawodach sportowych. Pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego zawody  przebiegły sprawnie. Oczywiście w sklepikach owocowych było bardzo dużo dzieci, które chętnie zajadały galaretki i inne specjały.
Tydzień Promocji Zdrowia już się kończy, ale chcemy podziękować prelegentom, którzy dzielili się cenną wiedzą, rodzicom, którzy pomogli zaopatrywać sklepiki i nauczycielom zaangażowanym w te działania.

Koordynatorki Tygodnia Promocji Zdrowia
                           Iwona Czemplik i Marzena Krawczak