Monday, 30.10.2017

Sukces akrobatów UKS "Jedynka"

- Mistrzostwa Województwa Lubuskiego

Wiele godzin spędzonych na treningach, litry wylanego potu, wiele wyrzeczeń i cel osiągnięty. Wracamy z Zielonej Góry z 7 medalami Mistrzostw Województwa Lubuskiego. Akrobaci z UKS Jedynka Sulechów zdobyli 2 złote, 3 srebrne i 2 brązowe medale.
W skokach na ścieżce dziewcząt w klasie trzeciej całe podium należało do UKS Jedynka. Mistrzynią Województwa została Małgorzata Nowak, wicemistrzynią Alona Makarska, a Jagna Heyduk brązową medalistką.

W skokach na trampolinie zdobyliśmy dwa srebrne medale. W klasie młodzieżowej na drugim stopniu podium stanęła Zuzanna Derlatka, natomiast w klasie drugiej Dżesika Matuszak.

W ćwiczeniach zespołowych Mistrzami Województwa została dwójka mieszana Szymon Krzysztofik (UKS As Zielona Góra) i Marika Piechowicz. Dwójka męska klasy trzeciej w składzie Marek Marczak i Jan Dunaj zdobyła krążek koloru brązowego.

Trójki dziewcząt klasy trzeciej Natalia Kutrowska, Oliwia Wiewióra, Sara Madej oraz Nikola Madej, Liliia Makarska i Roksana Korcz wykonały bardzo dobrze swoje układy lecz zabrakło trochę szczęścia do pozycji medalowych i zdobyły kolejno miejsce 4 i 6.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!