Thursday, 26.10.2017

Sukces naszych uczniów

w Gminnym Konkursie Literackim

17 października br. w ramach XI Gminnego Konkursu Literackiego "U sulechowskich bram legendę o Schrecku opowiem wam" dla klas IV – VII w Bibliotece Miejskiej w Sulechowie wyłoniono laureatów w/w konkursu.

II miejsce zajęła Zuzanna Rysiak - uczennica klasy VIIc. Laureatka konkursu otrzymała nagrody i pamiątkowy dyplom.

W konkursie recytatorskim "O tytuł Mistrza Interpretacji" jury w składzie Teresa Zawalna, Marzena Kielar oraz Olga Likszo wyłoniło następujących laureatów:

W kategorii kl. I wyróżnienie otrzymał Szymon Chmielewski,
w kategorii kl. III Tytuł Mistrza Interpretacji  zdobył Aleksander Skrok, a wyróżnienia: Paweł Szuster, Małgorzata Szczurowska i Wiktoria Gnyszka.

Wszystkim uczestnikom konkursów gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.