Wednesday, 18.10.2017

Finał Wojewódzki

w biegach przełajowych

Dnia 9.10.2017r., na obiekcie pola golfowego w Kalinowych Polach odbył się Finał Wojewódzki w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Prawo startu w finale miało pięciu najlepszych zawodników z każdego powiatu. Wśród najlepszych znalazło się trzech uczniów naszej szkoły. Bracia Jan i Adam Pudliszewscy oraz Michał Naborowski. Podopieczni Mirosławy Politowskiej mieli do pokonania bardzo trudną trasę na dystansie 600m i 2000m.

Ogromny sukces odniósł Jan zdobywając 7 miejsce, a na pozycji 20 przybiegł jego brat Adam. Należy wspomnieć, że nasi sportowcy są o rok młodsi od swoich rywali. W biegu startowało około 100 zawodników. Całej trójce należą się ogromne brawa za sportową postawę i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Gratulacje!!!