Wednesday, 04.10.2017

Sportowa Va

- "Mama, Tata i Ja"

Dnia 29.09.2017r. w hali sportowej Jedynki odbyła się impreza sportowo-integracyjna klasy Va. Wzięli w niej udział dzieci i ich rodzice. Na początku uczniowie zaprezentowali swoje siatkarskie umiejętności. Zachwyceni rodzice nagrodzili swoje pociechy gromkimi brawami. Następnie odbyły się wyścigi rzędów w których rywalizowali rodzice i dzieci.

Doping i wspaniała atmosfera sprawiły, że zarówno dzieci jak i rodzice znajdowali niewyczerpane pokłady energii pokonując kolejne przeszkody. Gromkim śmiechem dzieci nagradzały swoich tatusiów zmagających się w skokach na piłce oraz mamusie, które musiały wykazać się zwinnością i sprytem.

Największym zainteresowaniem cieszył się jednak mecz piłki nożnej pomiędzy ojcami i ich synami. Trzeba przyznać, że niejeden dorosły miał problem z obroną gdy w ataku znajdował się jego syn. Wiele radości i doskonałej zabawy przyniósł również mecz w "Dwa Ognie". Tam zmierzyły się mamy i ich córki. Podczas całej imprezy nie liczyły się wyniki lecz dobra zabawa. Na koniec dzieci otrzymały słodycze i pamiątkowe koszulki.

Ze sportowym pozdrowieniem trenerzy klasy Va – sportowej!!!