Wednesday, 04.10.2017

Brązowe medale

dla lekkoatletów!

Dnia 2.10.2017r. odbyły się w Kargowej Mistrzostwa Powiatu zielonogórskiego w indywidualnych i drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców.
W Igrzyskach Dzieci dziewczęta i chłopcy z klas IV zajęli trzecie miejsce biegach drużynowych. Na trzecim miejscu uplasowali się również podopieczni M. Politowskiej i M. Trawki z klas V i VI (dziewcząt i chłopców) zdobywając cenne punkty do klasyfikacji szkolnej. Chłopcy z klas VII musieli zmierzyć się z uczniami z gimnazjów pokonując dystans 1200m. Ostatecznie zdobyli IV miejsce.

W biegach indywidualnych awans do Finału Wojewódzkiego uzyskali uczniowie klasy IV Jan i Adam Pudliszewscy oraz uczeń klasy VII Michał Naborowski. Finał Wojewódzki odbędzie się 9.10.2017r. na Kalinowych Polach.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!!!