Thursday, 22.06.2017

Co słychać w 2f?

Jutro rozdanie świadectw, a jeszcze dziś 22 czerwca 2017r. niespodzianka - wycieczka do Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Sulechowie.

Dzieci z bliska miały możliwość podziwiać wyposażenie, jakim dysponują strażacy podczas swojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. W trakcie spotkania strażacy przybliżyli tajniki swojej pracy zawodowej i przekazali cenne informacje dotyczące bezpiecznego zachowania się w czasie pożaru, podczas burzy czy wichury. Z  ciekawością przyglądały się demonstracji urządzenia, które pozwala zlokalizować strażaka, gdy grozi mu jakieś niebezpieczeństwo podczas akcji ratowniczej. Jedną z z przygotowanych dla nich atrakcji była możliwość lania wody z węża strażackiego. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.