Sunday, 10.09.2006

Redakcja Gazetki Klex

REDAKCJA GAZETKI KLEX

Zaczął się nowy rok szkolny. Przyniósł on zmiany w Redakcji Klex'a. Odszedł cały stary skład zespołu. Do pracy przystapili uczniowie klasy czwartej D. Szukajcie ich w szkole, gdy macie problem.
Poznajmy się...

Agata Kruchlik - redaktor naczelny, ma trudne zadanie: musi trzymać całą Redakcje twardą ręką. Pilnie patrzy i uważnie słucha. Chłopcy z Zespołu (np. Remik) nie próbują się jej sprzeciwiać.

.

Olga Oczujda - sekretarz Redakcji, pilnuje, by wszystko miało swój poczatek i koniec. Protokoluje przebieg zebrań i pilnuje realizacji zadań.

.

Katarzyna Mania - zastępca redaktora naczelnego, to prawa ręka Agaty i pani Danuty Chruściel - opiekunki Koła Młodych Dziennikarzy. Lubi uczyć się języków obcych. Uwielbia język angielski.

.

Pawel Borkowski - reporter - relacjonuje dla was wszystkie nowinki, jest wszędzie tam, gdzie się coś dzieje, jak Szpieg w Krainie Deszczowców!

.

Karolina Maj - lubi być w centrum wydarzeń, chętnie o tym pisze. Lubi ludzi z poczuciem humoru i sama też się chętnie śmieje.

.

Aleksandra Czerwony - zawsze spokojna i opanowana. Nie lubi hałasu o nic . Zawsze chętna do pomocy. Zapowiada się na niezłą dziennikarkę.

.

Christiana Matysiak - uwielbia rozmowy z ciekawymi ludźmi. To ona odpowiada za rubrykę "Wywiad na zamówienie". Twierdzi, że nie ma głupich pytań, są tylko dociekliwi dziennikarze.

mgr Danuta Chruściel

Opiekunka Gazetki Klex