Wednesday, 15.03.2017

Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej

- w Szkole Podstawowej Nr 1 w Sulechowie

7 marca w Szkole Podstawowej Nr 1 w Sulechowie odbył się etap rejonowy I Edycji Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej dla szkół podstawowych „BIBLISTA – JUNIOR 2016/2017, Ewangelia wg Św. Jana".

Do naszej szkoły przybyli laureaci trzech szkół. Zespół Edukacyjny Nr 4 (Szkoła Podstawowa Nr 24 z oddziałem integracyjnym), ul. Drzonków – Szkolna 2, reprezentowali Igor Okienko, Jakub Czaplicki i Antoni Czaplicki.
Zespół Edukacyjny Nr 8 Szkoła Podstawowa Nr 28, ul. Zawada – Szkolna 24, reprezentowany był przez Weronikę Konsur, Zofię Koperwas oraz Maję Burdzy,
Zespół Szkół w Sulechowie (Szkoła Podstawowa nr 3) reprezentowana była przez Jarosława Juryk, Natalię Zjawin i Agatę Bondyrę.
Naszą szkołę reprezentowały: Monika Skrzypczak z kl. IV b , Magda Przednowek z kl VI b i Aneta Rogińska z kl. IV d.

W czasie konkursu uczniowie wykazali się doskonałą znajomością Ewangelii Św. Jana. Do etapu diecezjalnego zakwalifikowało się 4 uczestników:

I miejsce – Jakub Czaplicki
II miejsce – Antoni Czaplicki
III miejsce – Monika Skrzypczak
IV miejsce – Natalia Zjawin

Organizator Konkursu Rejonowego – Liliana Kurkowiak.