Tuesday, 07.03.2017

Warto się starać

Wiedzą już o tym uczniowie klasy IV D , którzy zajęli III miejsce w Plebiscycie Gazety Lubuskiej „Pokażcie klasę”.

22 lutego zrealizowali w Zielonej Górze swoje nagrody. Obejrzeli przedstawienie „Królowa śniegu” w Teatrze Lubuskim i przeżyli szalone chwile w Skokoloco.

Ale okazało się, że to nie był koniec, bo oto do szkoły zawitał pan Wojciech Drożdż - Wiceprezes Zarządu ds. Innowacji i Logistyki Enea Operator z siedzibą w Poznaniu i przywiózł czwartoklasistom kolejne prezenty, ponieważ wzruszyły go dziecięce marzenia o własnych piłkach i wielkie zaangażowanie w działaniach plebiscytowych, których nie powstydziliby się nawet dorośli.

Dodatkową atrakcją była lekcja z ratownikiem medycznym panem Piotrem Kotwisem. Pokazał on uczniom, jak pomóc człowiekowi, który uległ wypadkowi, stracił przytomność.

Dziękujemy i liczymy na współpracę.