Thursday, 15.12.2016

Wielki festiwal

siatkówki w Gubinie

11 grudnia w Gubinie odbył się Lubuski Turniej Piłki Siatkowej "dwójek" dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięło udział 60 zespołów z Gubina, Zbąszynka, Kosieczyna, Iłowej, Zielonej Góry, Szprotawy i Sulechowa. Naszą szkołę reprezentowała klasa sportowa IVA. Od godziny 10 do 16 młodzi siatkarze rywalizowali ze sobą zdobywając cenne doświadczenia, kształtując charakter, wolę walki oraz zasady gry "fair play".

Najlepsze dwie drużyny z każdej grupy uzyskały awans do półfinału w którym grano systemem pucharowym. Siatkarze Jedynki stanęli na wysokości zadania zajmując 2 i 3 miejsce w tak prestiżowym turnieju. Dekoracji dokonał prezes LZPS pan Tomasz Paluch oraz prezes MLKS Volley Gubin pan Robert Siegel. Wszyscy zawodnicy otrzymali medale, słodycze i nagrody rzeczowe.

Zwycięskie zespoły:
2 miejsce: Julia Jankowska, Wiktoria Wichłacz
3 miejsce: Maja Żuk, Dominika Knyspel

Trenerami grupy są Mirosława Politowska oraz Marcin Trawka.

Gratulujemy!

Galeria1