Monday, 10.10.2016

Tydzień Promocji

Zdrowia w "Jedynce"

Poniedziałek 17 X 2016

Pierwsza pomoc – klasy VI (sala gimnastyki korekcyjnej – prowadzi instruktor PCK Jan Kowalczyk):
8.00 klasa VI c
8.55 klasa VI a
9.50 klasa VI d
10.45 klasa VI b

10.45 Nietypowe zawody sportowe - dla drużyn sześcioosobowych z klas I –III (3 dziewczynki i 3 chłopców) – prowadzi pan B. Hes-hala sportowa

Spotkania z pielęgniarką szkolną „Zdrowy i piękny uśmiech” dla uczniów z oddziałów przedszkolnych i zerowych .

15.15 – Spotkanie ze Specjalistą Rehabilitacji Medycznej - dr. P. Weiss - badanie wad postawy dla dzieci z klas pierwszych (sala gimnastyki korekcyjnej)

Aktywne długie przerwy w budynku A i B

Każda klasa na drzwiach swojej sali lekcyjnej zawiesza plakat "TYDZIEŃ BEZ HAŁASU", jednocześnie w tych dniach uczniowie noszą plakietkę związaną z tematem.

Wtorek 18 X 2016

9.00 Zawody pływackie dla uczniow z klas IV-VI – chętne osoby zgłaszają się do p. M. Narzekały lub p. T . Zbaraszczuka.

Pierwsza pomoc – klasy V – (sala gimnastyki korekcyjnej –prowadzi Jednostka Ratowniczo – Gaśnicza)
8.55 - klasa Vc
9.50 - klasa Vb
10.45 - klasa Vd
11.40 - klasa Va

Kiermasz surówek - godz.9.00
klasy: III a, e i II a, II c budynek B (składanie surówek hol - miseczki muszą być podpisane)
klasy: III b, c, d, IV, budynek A (składanie surówek w bibliotece- miseczki muszą być podpisane)

Aktywne długie przerwy w budynku A i B

Uczniowie klas I-III przynoszą rzeźby z warzyw lub owoców do budynku B.

Środa 19 X 2016

Pierwsza pomoc – klasy IV - (sala gimnastyki korekcyjnej – prowadzą ratownicy Ratownictwa Wodnego Sława)
8.55 – Klasa IV b
9.50 - Klasa IV a