Thursday, 02.06.2016

Finał siatkówki

w poznańskiej ”Arenie” już za nami!

Worek medali dla Jedynki!

Wielki finał Enea Mini Cup już za nami. 26 młodych siatkarek i siatkarzy z SP-1 uczestniczyło 24.05.2016 roku w zawodach piłki siatkowej w poznańskiej „Arenie”.
Było to dla nich ogromne przeżycie, gdyż nie wszystkim dane jest grać na parkiecie, gdzie walczyli najlepsi siatkarze świata, a wśród nich absolwenci naszej szkoły: Łukasz Żygadło i Natalia Bamber.

Ciężka i systematyczna praca trenerów - pani M. Politowskiej i pana M. Trawki zaowocowała medalami, które zawisły na piersiach naszych zawodników. Organizatorzy wyróżnili dwójkę siatkarską w składzie: Julia Jankowska i Lena Frybel. Dziewczęta otrzymały nagrodę specjalną tego turnieju. Imprezę uświetnili swoją obecnością wielokrotny Mistrz Polski w piłce siatkowej - pan Marcin Prus oraz Mistrz Świata i Europy we Freestyle – Paweł Skóra.
Młodzi siatkarze po raz kolejny pokazali klasę i godnie reprezentowali Jedynkę i nasze województwo!

Trenerom i ich zawodnikom należą się ogromne brawa.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz filmu:

Galeria 1, Galeria 2, Galeria 3