Friday, 15.04.2016

"Jedynka" w Finale Województwa

Lubuskiego w Piłce Ręcznej Chłopców

W Szkole Podstawowej nr 1 w Sulechowie dnia 11.04.2016 r. odbyły się zawody Półfinał Lubuskiej Olimpiady Młodzieży piłki ręcznej chłopców.
Stawka tych zawodów była bardzo wysoka, ponieważ dwie pierwsze drużyny uzyskiwały awans do Finału Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w piłce ręcznej. Chłopcy z klasy 6a pokazali się z bardzo dobrej strony. W decydującym meczu z Żaganiem walczyli do samego końca – punkt za punkt, ostateczne jednak ulegli 27:28, zajmując drugie miejsce (premiowane awansem) w całym turnieju.
Przed Finałem jesteśmy już w czwórce najlepszych zespołów w województwie Lubuskim w piłce ręcznej chłopców.

GRATULACJE!

Skład drużyny: Jakub Szustak, Michał Kostański, Łukasz Michniuk, Damian Łzański, Natan Herkt, Jakub Czekałowski, Gracjan Matejczyk, Kacper Choromański, Mateusz Walaszczyk, Daniel Szarłata.

Trener: Mariusz Narzekała

Zapraszamy do Galerii