Monday, 18.01.2016

Turniej Piłki Nożnej

11.12.2015r. w hali sportowej ,,Jedynki’’ odbył się II Turniej Piłki Nożnej klas IV o Puchar Dyrektora SP-1.

W zawodach wzięły udział drużyny z Kij, Kalska, Bukowa oraz SP1. Uroczystego otwarcia dokonał dyrektor szkoły Pan Sławomir Klementowski. Turniej uświetnił swoją obecnością Radny Komisji Oświaty Pan Łukasz Bartoszewicz.

Impreza przyciągnęła na widownię wielu kibiców i sympatyków tej dyscypliny. W zmaganiach na boisku chłopcy zaprezentowali swoje piłkarskie umiejętności. Fantastycznie zagrała drużyna z naszej szkoły, zajmując pierwsze miejsce. Trenerem zespołu jest Marcin Trawka.

Wszyscy zawodnicy otrzymali medale, nagrody i dyplomy. Z uśmiechem na twarzy opuścili halę sportową. Turniej został zorganizowany i przeprowadzony przez Mirosławę Politowską i Marcina Trawkę.

Głównym sponsorem imprezy był Pan Przemysław Pokład, któremu serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy do obejrzenia Galerii 1 i Galerii 2