Tuesday, 01.12.2015

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Pragniemy poinformować, że nasza szkoła przystąpiła do konkursu Wzorowa Łazienka.

* Aktualizacja *

***

Informujemy że konkurs "Wzorowa łazienka" został zakończony. W ciągu niecałych dwóch tygodni udało się zebrać 1057 głosów co zapewniło 249 miejsce na 1195.

Najmłodszym uczniom gratulujemy pięknych prac, a głosującym dziękujemy za wsparcie akcji.

***

Nagrodą główną w konkursie jest remont łazienek szkolnych. W związku z tym liczymy na Państwa wsparcie. Jak pomóc szkole? To proste. Wystarczy zagłosować na Jedynkę na stronie internetowej www.wzorowalazienka.pl Każda osoba może oddać jednego dnia, jeden głos. Zatem prosimy głosujcie codziennie! Oddawanie głosów odbywa się poprzez kliknięcie na przycisk zagłosuj w galerii naszej szkoły oraz podanie adresu e-mail. Szanowni Państwo namówcie na głosowanie rodzinę, znajomych, sąsiadów. Liczy się każdy głos!

Z góry dziękujemy za wsparcie.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Uczniowie