Thursday, 12.11.2015

Patriotycznie…

10. listopada br. odbył się w naszej szkole konkurs "Polska  moją Ojczyzną".

Wzięło w nim udział 14 uczniów  z kl. IV. Uczestnicy tego patriotycznego konkursu musieli zmierzyć się z pytaniami dotyczącymi m.in. historii naszego  kraju. Uroczystego otwarcia tego patriotycznego współzawodnictwa dokonał pan dyrektor - Sławomir Klementowski, który zwracając się do czwartoklasistów życzył im powodzenia, a także odwołał się do słów C. K. Norwida: "Ojczyzna to wielki zbiorowy obowiązek".

W klasyfikacji klasowej najlepszą okazała się klasa IV b, na drugim miejscu uplasowała się klasa IV c, zaś trzecie miejsce zdobyła klasa IV a. Indywidualnie najlepsi wśród czwartoklasistów to:

I miejsce zajął Mateusz Bredla z kl. IV b
II miejsce zajął Maciej Drzygała z kl. IV b
III miejsce zajęła Paulina Najdek z kl. IV b

Podczas uroczystego apelu w/w uczniowie otrzymali piękne nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.

Serdecznie gratulujemy !