Monday, 27.04.2015

Wycieczka - Góry Świętokrzyskie

w dniach od 4 do 6 czerwca 2015r.

Dane dotyczące wyjazdu:

Termin:

3 dni (wyjazd wcześnie rano, 4,5,6 czerwca 2015r.)

Zakwaterowanie:

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia przytulnego i kameralnego ośrodka położonego w lesie jodłowym, w dolinie rzeki Bielnianki, u podnóża Gór Świętokrzyskich - jednym z najciekawszych krajobrazowo i turystycznie regionów na południu Polski. (Ośrodek AFOR, www.afor.pl).

Naszym gościom gwarantujemy kompleksową obsługę. Główną atrakcją jest park linowy, który zaspokoi potrzeby osób chcących poznać smak adrenaliny i aktywnie spędzić czas. Oferujemy 3 trasy o różnych poziomach trudności, zatem sprostamy wymaganiom dzieci i dorosłych. Dużym powodzeniem wśród odwiedzających cieszy się ścianka wspinaczkowa, ruchoma wieża oraz trampolina dla najmłodszych. Najodważniejszym, ekstremalnych wrażeń dostarczy pełne przeszkód pole paintballowe. Podczas zabawy będziecie Państwo otoczeni troskliwą opieką profesjonalnych instruktorów. Naszym głównym atutem jest fakt, że każdy znajdzie coś dla siebie, zatem gościom chcącym odpocząć od gwaru codzienności, gwarantujemy ciszę i spokój w sąsiedztwie malowniczego zalewu i pięknego starego lasu. Odkryjecie Państwo na nowo urok spacerów i przejażdżek rowerowych. Ponadto, na terenie naszego ośrodka znajduje się karczma "Malowany Zapiecek", znana z ciepłej atmosfery i tradycyjnej polskiej kuchni połączonej z wyraźną nutą nowoczesności. Priorytetem jest dla nas wysoka jakość potraw, które przygotowujemy z prawdziwą pasją.

Transport:

Bus lub autokar. klimatyzacja, dvd, wc.

Wyżywienie:

2 śniadania, 2 obiadokolacje (od obiadokolacji 1 dnia do śniadania 3 dnia)

Ubezpieczenie:

Ubezpieczenie NW + KL

Dokumenty:

paszport lub dowód osobisty

Program:

Dzień 1: wyjazd, przyjazd do Kielc i krótkie zwiedzanie - Pałac Biskupów Krakowskich, Muzeum Lat Szkolnych Stefana Żeromskiego (wstęp za dopłatą: 6zł), Katedra, Rezerwat Kadzielnia. Następnie zakwaterownie w Hotelu, obiadokolacja.

Dzień 2: śniadanie, Jaskinia Raj (wstęp za dopłatą 18-20zł), Chęciny - Ruiny Zamku (wstęp za dopłatą 8-10zł), zajęcia na terenie Ośrodka, obiadokolacja.

Dzień 3: śniadanie, trasa górska Łysica (wstęp do ŚPN: około 5-7zł), wizyta w Opactwie na Świętym Krzyżu, powrót do domu.

Cena:

465zł, wstępy nie ujęte w cenie

Wpłaty: 235zł, 245zł, 255zł

Zapisy U Pani Anny Gmiąt do 8 maja 2015r. (wpłata 100zł przy zapisie)

Uwaga!

Program może ulec zmianom po uzgodnieniach - jest to zarys atracji programowych! Program może ulec zmianom z przyczyn niezależnych od organizatora! Nie jest to oferta w rozumieniu handlowym - jest to tylko informacja.