Categories: Aktualności
      Date: Tuesday, 02.04.2019
     Title: 33 Turniej
ZEBRA

30 marca 2019r. w Hali Sportowej "Trójka" odbył się 33. Turniej "Zebra", organizowany przez Komendę Hufca Babimojsko–Sulechowskiego ZHP oraz Polski Związek Motorowy w Zielonej Górze.

Uczniowie klas I-III szkół podstawowych naszego regionu rywalizowali w 3 konkurencjach sprawnościowych i 3 ze znajomości przepisów bezpieczeństwa ruchu drogowego (BRD). Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu i krzyżówki oraz ułożenie z puzzli znaku drogowego, musieli również wykazać się sprawnością fizyczną pokonując tor przeszkód.

Naszą szkołę reprezentowały 2 zespoły z klas III pod opieką p. Anety Łazańskiej.  Uczniowie " Jedynki" nie dali szans rywalom. "Czarne pantery" zajęły I miejsce, a "Dzikie koty" III miejsce.  Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Gratulujemy wygranej .