header photo
Sunday, 16.11.2014

Akrobatki z "Jedynki"

bronią tytuł Mistrzyń Województwa i dokładają kolejne medale!!!

Bardzo udane dla akrobatów z UKS Jedynka były Mistrzostwa Województwa, które odbyły się 15.11 w Zielonej Górze. Ciężka praca na treningach się opłaciła, gdyż zaowocowała wieloma medalami. Klub zdobył łącznie 5 medali, w tym 3 złote, 1 srebrny i brązowy.
Mistrzyniami województwa w konkurencji trójek dziewcząt w klasie 2 zostały Wiktoria Stein, Aleksandra Adamowicz, Alicja Mazurek.
W konkurencji skoków na trampolinie w klasie 3 Dżesika Matuszak.
W konkurencji dwójek mieszanych na najwyższym stopniu podium stanęli Nicole Sajnaj i Filip Bar.
Wicemistrzostwo zdobyła trójka klasy młodzieżowej Jagoda Kwaśniewska, Lena Frybel i Natalia Pieniążek.
Brąz zdobyły Oliwia Dub i Nikola Kwiatkowska;
Udany start miały także trójki klasy młodzik Amelia Capala, Malwina Michalska i Natalia Oświecimska oraz trójka Kinga Worosz, Natalia Kutrowska i Roksana Grązka zajmując kolejno 5 i 6 miejsce. Dla szóstej trójki w województwie był to debiut w klasie młodzik.

Warto dodać, że tydzień wcześniej w Strzelinie odbyły się Międzywojewódzkie Zawody w Akrobatyce Sportowej. Akrobaci z Jedynki nie zawiedli zajmując wysokie lokaty. Dla niektórych zawodników były to pierwsze zawody tak więc dla nich należą się największe gratulacje. To dopiero ich początek przygody z akrobatyką sportową, a już mają się czym pochwalić. Z zawodów przywieźliśmy 3 złote medale i 1 srebrny.