Monday, 20.10.2014

Ogólnopolski Turniej Trampoliny

- Sulechów 11.X.2014r.

W dniach 10-11 października do Sulechowa przyjechało 90 zawodników z całej Polski, a to za sprawą odbywającego się w Szkole Podstawowej Nr 1 w Sulechowie Ogólnopolskiego Turnieju Trampoliny. To pierwsza tak prestiżowa impreza sportowa w skokach na trampolinie w Sulechowie.  W zawodach wzięło udział 11 klubów, wśród nich czołowi zawodnicy i zawodniczki Polski, którzy  w listopadzie startować będą na Mistrzostwach Światach, które odbędą się w Stanach Zjednoczonych.

Podczas otwarcia turnieju mogliśmy podziwiać  występ taneczny koła teatralnego z SP 1 oraz duet akrobatyczny Acroart, który bierze udział w tegorocznej edycji programu Mam Talent.

Sulechów reprezentowała zawodniczka UKS Jedynka Dżesika Matuszak w kategorii dziewcząt klasy 3, uplasowała się ona na miejscu 9. To nie koniec jej sportowych marzeń, a te mogą spełnić się już za dwa tygodnie podczas Ogólnopolskich Zawodów Młode Talenty, które odbędą się w Drzonkowie.

Główną nagrodę Turnieju zdobył Łukasz Tomaszewki z Viktori Jawor.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz filmu z zawodów.

Relacja TVP Gorzów

Źródło: http://www.tvp.pl/