Monday, 14.04.2014

Złoto i srebro

naszych lekkoatletów!

Dnia 8.04.2014r. w Trzebiechowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych  biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Sztafeta dziewcząt   po fantastycznym biegu zajęła II miejsce plasując się tuż za Kargową. Zespół chłopców okazał się niepokonany i w wielkim stylu, dublując pozostałe drużyny zdobył I miejsce uzyskując tym samym awans do finału wojewódzkiego. Nasi lekkoatleci  pokazali wielką formę i klasę. Nagrodzeni zostali srebrnymi i złotymi medalami.

Skład sztafety dziewcząt: O. Książek, A. Raszewska, O. Markuc, I. Kumka, R. Sinicka, M. Krzyszkowska, W. Ziółek, D. Czeska, R. Maciejewska, N. Bandosz

opiekun : M. Politowska.

Skład sztafety chłopców: M. Brażycki, E. Biekszo, M. Cebernik, F. Gawroński, K. Chomiak, D. Złamański, D. Heliński, B. Kasza, J. Brychcy, K. Bogdan

opiekun : M. Trawka

Gratulujemy i dziękujemy za tak wspaniały wynik !!!