Monday, 24.03.2014

Dni otwarte

w Szkole Podstawowej nr 1 w Sulechowie.

W sobotę, 22 marca po raz kolejny, w naszej szkole odbyły się Dni Otwarte. Na ten dzień zostali zaproszeni przyszli uczniowie klas pierwszych wraz z opiekunami. Zebranych powitał gospodarz szkoły, pan dyrektor, Ireneusz Misiura. Przyszli uczniowie mieli okazję obejrzenia m.in. pokazów tanecznych w wykonaniu członków koła teatralnego, krótkiego układu akrobatycznego uczniów klasy I a, sportowej o specjalności akrobatyka oraz  popisów starszych koleżanek UKS Jedynka.  Po pokazach obejrzeli część pomieszczeń w budynku A: bibliotekę, salkę do gimnastyki korekcyjnej, kilka klas. Następnie przeszli do budynku B, gdzie nauczyciel przygotowali zajęcia w grupach. Na zakończenie milusińscy spróbowali przepysznych wypieków naszych pań kucharek. Czas szybko minął i trzeba było iść do domu.

Do zobaczenia. Czekamy na Was we wrześniu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.