- Szkoła
- Informacje
- Pracownicy
- Fundusz Socjalny
-
- Komunikaty
- Wnioski
- Dla Nauczycieli
- Wydarzenia
- Osiągnięcia
- Dokumenty
- Inne
- Strzelectwo
Wyniki współzawodnictwa sportowego
Lp | Nazwa konkursu |
Imię i nazwisko ucznia |
Miejsce | Nauczyciel |
1 | MIĘDZYWOJEWÓDZKI TURNIEJ W AKROBATYCE SPORTOWEJ Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI |
Klaudia Brewczyńska Adrianna Pisarek Nicole Sajnaj |
II miejsce drużynowo | Anna Pietrusiewicz |
2 | MIĘDZYWOJEWÓDZKI TURNIEJ MIKOŁAJKOWY W AKROBATYCE SPORTOWEJ |
Aleksandra Król Julia Domowicz Julia Jankowska * Teresa Bąkowska |
I miejsce * III miejsce |
Anna Pietrusiewicz |
3 | MIĘDZYWOJEWÓDZKI TURNIEJ W AKROBATYCE SPORTOWEJ IM J. KUSOCIŃSKIEGO |
Natalia Czepiżak |
III miejsce | Anna Pietrusiewicz |
4 | OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY AKROBATYCZNE PIERWSZY KROK SPORTOWY |
Wiktoria Stein Julia Domowicz |
XV | Anna Pietrusiewicz |
5 | MIĘDZYWOJEWÓDZKI TURNIEJ W AKROBATYCE SPORTOWEJ ZOSTAŃ AKROBATĄ |
Aleksandra Król * Wiktoria Stein ** Agnieszka Skoczylas *** Teresa Bąkowska **** Dżesika Matuszak *** Natalia Czepiżak ** Zuzanna Szrama * Julia Pilipczuk |
I miejsce
* I miejsce
** I miejsce ***
I miejsce **** I miejsce *** II miejsce ** II miejsce * III miejsce |
Anna Pietrusiewicz |
6 | MIĘDZYWOJEWÓDZKIE ZAWODY W AKROBATYCE SPORTOWEJ W SKOKACH NA ŚCIEŻCE |
Alicja Mazurek Aleksandra Król Aleksandra Adamowicz * Julia Domowicz Wiktoria Stein ** Nicole Sajnaj Patrycja Bandera Julia Jankowska |
I miejsce * I miejsce
** II miejsce |
Anna Pietrusiewicz |
7 | MISTRZOSTWA POWIATU ZIELONOGÓRSKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH |
Michał Nowak |
III miejsce | Marcin Trawka |
8 | MISTRZOSTWA POWIATU ZIELONOGÓRSKIEGO – BIEG NA 1000 M |
Michał Nowak Eryk Biekszo |
II miejsce III miejsce |
Marcin Trawka |
9 | MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA – BIEG NA 1000 M |
Michał Nowak |
III miejsce | Marcin Trawka |
10 | STRZOSTWA POWIATU ZIELONOGÓRSKIEGO – PIŁKA PALANTOWA |
Szymon Żaczkiewicz |
III miejsce | Marcin Trawka |
11 | MISTRZOSTWA POWIATU ZIELONOGÓRSKIEGO – 4 SIATKARSKIE |
Jakub Dmitrijew Hubert Piaseczki Patryk Sowiński Hubert Oklejewicz |
II miejsce | Mariusz Narzekała |
12 | OTWARTY TURNIEJ SIATKÓWKI O PUCHAR DYREKTORA SP 3 W SULECHOWIE |
Jakub Dmitrijew Hubert Piaseczki Patryk Sowiński |
II miejsce | Mariusz Narzekała |
13 | OTWARTY TURNIEJ SIATKÓWKI O PUCHAR DYREKTORA SP 3 W SULECHOWIE |
Jakub Prządka Radosław Woźniak |
III miejsce | Tomasz Zbaraszczuk |
14 | TURNIEJ SIATKÓWKI O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY W SZPROTAWIE |
Jakub Dmitrijew Hubert Piaseczki Patryk Sowiński * Jakub Prządka Radosław Wodniak Adrian Grązka Łukasz Kęszczyk Michał Szklarz |
II miejsce
*
I miejsce |
Mariusz Narzekała Tomasz Zbaraszczuk |
15 | MISTRZOSTWA SULECHOWA W PŁYWANIU – SZKOŁY PODSTAWOWE I GIMNAZJALNE |
Gracjan Polechoński * Gracjan Polechoński ** Wiktoria Stein |
II miejsce w klasyfikacji generalnej szkół II miejsce – 50 m styl dowolny * III miejsce – 25 m styl klasyczny ** |
Mariusz Narzekała Tomasz Zbaraszczuk Mariusz Narzekała Mariusz Narzekała Tomasz Zbaraszczuk |
16 | MISTRZOSTWA POWIATU ZIELONOGÓRSKIEGO – SIATKÓWKA DZIEWCZĄT |
Barbara Modrzyk Wiktoria Stein Weronika Krakowiak Aleksandra Król Kaja Królik Oliwia Markuc Oliwia Mikołajczak Anna Raszewska |
II miejsce |
Tomasz Zbaraszczuk |
17 | MISTRZOSTWA POWIATU ZIELONOGÓRSKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT |
Robert Barłóg Kacper Dawcewicz Hubert Leoszko Gracjan Lustig Patryk Przybylski Damian Łazański Konrad Korzeniowski Bartłomiej Traczyński Michał Konieczny |
I miejsce |
Ewa Karasiewicz |
Wyniki olimpiad i konkursów przedmiotowych
Lp | Nazwa konkursu |
Imię i nazwisko ucznia |
Miejsce | Nauczyciel |
1. | WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z MATEMATYKI |
Tomasz Szymczak * Michał Nowak |
IX miejsce * X miejsce |
Ewa Kuc |
2. | WOJEWÓDZKI PRZEDMIOTOWY KONKURS Z JĘZYKA POLSKIEGO |
Kacper Dera |
VII miejsce i tytuł finalisty |
Danuta Chruściel |
3. | Gminny Konkurs Ortograficzny |
Tomasz Szymczak * Jan Siekierzycki |
II miejsce * III miejsce |
Sylwia Bączkiewicz Elżbieta Sobol |
4. | Ogólnopolski Konkurs Matematyczny KANGUR |
Jan Siekierzycki * Aleksander Szczurek * Julia Kossakowska * Tomasz Szymczak * Michał Nowak * Barbara Modrzyk * Jakub Pulik * Wiktoria Żarowska |
Wynik b. dobry * wyróżnienie * wyróżnienie * wyróżnienie * wyróżnienie * wyróżnienie * wyróżnienie * wyróżnienie |
Elżbieta Sobol
Renata Siemaszko
Ewa Kuc
Ewa Kuc
Ewa Kuc
Ewa Kuc
Ewa Kuc
Maria Samol |
5. | Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny Z POPRAWNĄ ORTOGRAFIĄ NA CO DZIEŃ |
Jan Siekierzycki * Tomasz Szymczak * Kinga Kaczmarek * Inka Sobczak * Julia Kossakowski * Maja Stankiewicz * Wiktoria Ziółek * Szymon Bączkiewicz * Jakub Kleinert |
I miejsce * IX miejsce * wyróżnienie * wyróżnienie * wyróżnienie * wyróżnienie * wyróżnienie * wyróżnienie * |
Elżbieta Sobol Sylwia Bączkiewicz Renata Siemaszko Maria Antończak Sylwia Bączkiewicz Sylwia Bączkiewicz Danuta Chruściel Danuta Chruściel Danuta Chruściel |
6. | Ogólnopolski Konkurs "Z POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ NA CO DZIEŃ" |
Jan Siekierzycki * Tomasz Miter * Aleksander Szczurek * Oliwia Włodarczak * Roksana Markuc * Dariusz Nowikiewicz * Michał Kowalski |
II miejsce * wyróżnienie * wyróżnienie * wyróżnienie * wyróżnienie * wyróżnienie * wyróżnienie |
Elżbieta Sobol Maria Knap Renata Siemaszko Renata Siemaszko Maria Antończak Danuta Chruściel Danuta Chruściel |
7. | Ogólnopolski Konkurs j. niemieckiego DaF – Kenner |
Oliwia Mikołajczak |
III miejsce | Anna Gawrońska |
8. | POWIATOWY LUBUSKI KONKURS RECYTATORSKI |
Julia Kossakowska |
wyróżnienie |
Sylwia Bączkiewicz |
9. | GMINNY KONKURS RECYTATORSKI O TYTUŁ MISTRZA INTERPRETACJI |
Eliza Rosolska * Hubert Loszko * Tomasz Miter * Amelia Biskup * Wiktoria Szponar * Paulina Najdek |
I miejsce * II miejsce * III miejsce * wyróżnienie * wyróżnienie * wyróżnienie |
Elżbieta Niemira – Rysiak Maria Knap Maria Knap Joanna Szafrańska Joanna Szfrańska Elżbieta Niemira – Rysiak |
10. | GMINNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISHMANIA |
Julia Kossakowska Barbara Modrzyk Aleksandra Maślanka |
II miejsce drużynowo |
Monika Paterka |
11. | GMINNY KONKURS ZNAM SWÓJ JĘZYK OJCZYSTY |
Julia Kossakowska Olga Stefanowicz Jakub Samol |
I miejsce drużynowo |
Sylwia Bączkiewicz Danuta Chruściel Danuta Chruściel |
12. | GMINNY KONKURS POETYCKI O MAŁY WACHLARZ WILHELMINY |
Alina Zięba Aleksandra Adamowicz |
II miejsce wyróżnienie |
Krystyna Tomczak Krystyna Tomczak |
13. | Między szkolny Konkurs Krajoznawczo – Przyrodniczy PRACOWITY JAK MRÓWKA |
Roksana Lisiewicz Oliwia Włodarczak Bryan Gackowicz Jakub Czekałowski |
II miejsce |
Renata Siemaszko |
Inne osiągnięcia uczniów
Lp | Nazwa konkursu |
Imię i nazwisko ucznia |
Miejsce | Nauczyciel |
1 | Rejonowy Festiwal Piosenki Dziecięcej OD PRZEDSZKOLA DO KARGOWEJ |
Eliza Rosolska |
Wyróżnienie | Elżbieta Niemira - Rysiak |
2 | Gminny Konkurs Kartka Bożonarodzeniowa |
Laura Karwowska Magdalena Furmanowicz |
I miejsce * Wyróżnienie |
Joanna Szafrańska Agnieszka Dach |
3 | Gminny Konkurs Kartka Wielkanocna |
Laura Karwowska Maria Namysł |
I miejsce * Wyróżnienie |
Joanna Szafrańska Alicja Zjawin |
4 | Międzyszkolny Konkurs plastyczny CZTERY PORY ROKU |
Nicole Sajnaj Zuzanna Rysiak Inez Saniuk |
II miejsce * Wyróżnienie * Wyróżnienie |
Alicja Zjawin Maria Knap Regina Bamber |
5 | GMINNY X PRZEDSZKOOLIMPIADA |
Oddziały przedszkolne |
I miejsce |
Aneta Łazańska Wiesława Freier - Łukowska |
Wyniki sprawdzianu szóstoklasistów |
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulechowie |
Rok 2013 |
Średnia 23,12 |