Tuesday, 28.04.2020

naszych uczniów

W czasie, kiedy borykamy się z epidemią koronawirusa znaleźliśmy także pozytywy i powody do radości, a wręcz do dumy. Uczniowie naszej szkoły zdobyli tytuły laureatów i finalistów KURATORYJNYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH.

MATEUSZ BREDLA otrzymał tytuł laureata KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA POLSKIEGO oraz tytuł laureata KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z MATEMATYKI.

ZUZANNA SZRAMA otrzymała tytuł laureata KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA POLSKIEGO.

KAROL ADAMCZEWSKI otrzymał tytuł laureata KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO
Z MATEMATYKI.

MACIEJ DRZYGAŁA otrzymał tytuł laureata KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO.

MAJA SZNAJDEROWSKA otrzymała tytuł finalisty KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA POLSKIEGO.

JOANNA SKROK otrzymała tytuł finalisty KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z BIOLOGII.

WOJCIECH SELIGOWSKI otrzymała tytuł finalisty KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z HISTORII.

MIKOŁAJ JACHIMOWICZ otrzymała tytuł finalisty KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO
Z HISTORII.

Opiekunami wyżej wymienionych uczniów są: Pani Urszula Kamińska, Pani Dorota Obrał, Pani Monika Paterka, Pani Sylwia Piróg- Woźniak, Pani Sylwia Grabarczyk

Wszystkim  laureatom, finalistom  i opiekunom gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów!