Wednesday, 22.03.2017

Kolejne złoto i brąz

dla SP1 Sulechów w Mistrzostwach Powiatu Zielonogórskiego – Piłka Ręczna

W dniu 14.03.2017r.. w Nowogrodzie Bobrzańskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców.

Chłopcy z naszej szkoły okazali się bezkonkurencyjni, zdecydowanie wygrali wszystkie swoje mecze i zajęli pierwsze miejsce uzyskując awans do dalszego etapu rozgrywek. Dziewczęta również bardzo dzielnie walczyły ostatecznie zajmując trzecie miejsce. Oba zespoły grały niezwykle ambitnie i zostawiły dużo zdrowia na boisku, należą im się wielkie brawa za swoją postawę.

Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie:

Klasa 5a: Julia Stawik, Paulina Niesłowska, Dominika Mospan, Klaudia Danielewicz, Martyna Przychodzka, Laura Gackowicz, Maja Sznajderowska, Joanna Skrok, Aleksandra Pełka, Zuzanna Szrama

Trener: Tomasz Zbaraszczuk

Drużna chłopców:

Klasa 5a: Natan Osocki, Aleksander Brzywcy, Igor Zaczyński, Adam Karolak, Bartosz Frank, Michał Borkowski, Hubert Szukała, Maksymilian Strykowski, Marcel Gwiżdż, Patryk Skorupa, Hubert Szukała, Kacper Wnuk
Klasa 6c: Gracjan Lustig
Klasa 6d: Gracjan Matejczyk

Trener: Mariusz Narzekała

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!