Monday, 20.03.2017

Pasje, hobby, marzenia…

- audycja radiowa.

Tym razem takie hasło towarzyszyło młodym dziennikarzom, którzy w minioną sobotę odwiedzili Regionalną Rozgłośnię Radiową "Radia Zachód" w Zielonej Górze.

Uczennice z kl. VI d: Katarzyna Judzińska, Zofia Nowakowska i Marcelina Nowakowska oraz Alex Chwojnicki i Adrian Lustig z kl. IV b rozmawiali o talentach i swoich zainteresowaniach. Zachęcali na antenie radiowej do odwiedzenia Szkoły Podstawowej nr 1 w Sulechowie, w której właśnie 18 marca odbywały się Dni Otwarte.

Mówili o absolwentach szkoły, ich pasjach i sukcesach. Pani redaktor była zadowolona z rozmowy z uczniami, a zwłaszcza z debiutantami, Alexem i Adrianem. Kasia, Zosia i Marcysia czuły się w studio jak ryby w wodzie, bo już kolejny raz miały okazję na żywo wystąpić w nagraniu audycji.

Zapraszamy do wysłuchania audycji.