Monday, 13.03.2017

Kolejne Mistrzostwo Powiatu

w koszykówce dla SP1 Sulechów!

We wtorek 07.03.2017 r. w hali SP1 w Sulechowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego piłki koszykowej.

Był to kolejny turniej mini koszykówki dziewcząt i chłopców. Po zdecydowanym zwycięstwie w grudniowych Mistrzostwach Ośrodka Sulechów nasi uczniowie zmierzyli się z najlepszymi zespołami z innych Ośrodków. Trzeba zaznaczyć, iż zawodnicy z przyjezdnych szkół byli uczniami starszymi (z szóstych klas).

Udział w zawodach wzięły drużyny z: SP1 Sulechów, SP Czerwieński, SP Trzebiechów, SP Kargowa.
Dziewczęta z SP1 Sulechów wywalczyły III miejsce.
Chłopcy z SP1 Sulechów byli bezkonkurencyjni i zajęli I miejsca oraz awans do dalszych rozgrywek.

Skład drużyny dziewcząt:
Klasa 5a:
Julia Stawik, Paulina Niesłowska, Dominika Mospan, Klaudia Danielewicz, Martyna Przychodzka, Laura Gackowicz, Maja Sznajderowska, Joanna Skrok, Aleksandra Pełka, Zuzanna Szrama

Trener: Tomasz Zbaraszczuk

Skład drużyny chłopców:
Klasa 5a:
Natan Osocki, Aleksander Brzywcy, Konrad Dawcewicz, Igor Zaczyński, Adam Karolak, Bartosz Frank, Michał Borkowski, Hubert Szukała, Maksymilian Strykowski
Klasa 6c:
Gracjan Lustig, Patryk Przybylski.

Klasa 6d:
Gracjan Matejczyk