Wednesday, 04.01.2017

- SP1 Mistrzem Ośrodka Sulechów

Tym razem w naszej szkole zostały przeprowadzone Mistrzostwach Ośrodka Sulechowa w piłce koszykowej chłopców oraz dziewcząt.

Przystępując do zawodów doskonale wiedzieliśmy aby awansować musimy zająć pierwsze miejsce ponieważ awans do zawodów powiatowych uzyskiwała tylko jedna drużyna. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta sprostały zadaniu zwyciężając w swoich meczach zajmując pierwsze miejsca w Mistrzostwach Ośrodka Sulechów.

Warto podkreślić, iż naszą szkołę reprezentowali w większości uczniowie klasy 5a sportowej ponieważ w obecnym roczniku klas szóstych nie powstała klasa sportowa. Nasi uczniowie pokazali się z bardzo dobrej strony wysoko wygrywając z uczniami 6 klasy sportowej ze Szkoły Nr 3 w Sulechowie.

Organizatorem zawodów był Pan Mariusz Narzekała

Skład drużyny chłopców:
Klasa 5a - Natan Osocki, Aleksander Brzywcy, Konrad Dawcewicz, Igor Zaczyński, Adam Karolak, Bartosz Frank, Patryk Skorupa, Jakub Winskowski, Michał Borkowski, Miłosz Trzaskalski, Hubert Szukała
Klasa 6c - Gracjan Lustig
Klasa 6d - Gracjan Matejczyk