header photo
Monday, 14.11.2016

Badminton - Awans

do Mistrzostw Powiatu Zielonogórskiego

Dnia 8.11.2016r. w Hali "Olimpia" w Babimoście odbyły się Mistrzostwa Ośrodka Sulechów w Badmintonie dziewcząt i chłopców.

Nasi zawodnicy mimo, że nie są uczniami klasy sportowej zaprezentowali się znakomicie. Duet chłopców w składzie Patryk Przybylski i Gracjan Markowski wywalczyli drugie miejsce uzyskując tym samym awans do Mistrzostw Powiatu Zielonogórskiego. Pierwszy mecz gładko wygrali pokonując drużynę z Kalska. W drugim pojedynku zwycięzcą okazała się drużyna z Babimostu (pierwsze miejsce w turnieju).

Dziewczęta w składzie Maria Namysł, Julita Goryczko oraz Laura Karwowska po zaciętych pojedynkach przegrały z drużyną z Babimostu (pierwsze miejsce w turnieju). Gładko pokonały natomiast zespół z ZS-3 w Sulechowie.
W ostatnim meczu z Kalskiem, który decydował o awansie dziewczętom zabrakło odrobiny szczęścia zajmując tym samym trzecie miejsce w turnieju.

Trenerem zespołów jest pani Mirosława Politowska.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY UDANEGO STARTU W MISTRZOSTWACH POWIATU!