Thursday, 27.10.2016

Sukces Sportowy "Jedynki"

- I Miejsce w generalnej punktacji w Mistrzostwach Powiatu Zielonogórskiego w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 2015/2016 r.

W dniu 20.10.2016 r. odbyło się uroczyste podsumowanie, podczas którego Starosta Zielonogórski Dariusz Wróblewski w obecności zaproszonych dyrektorów i nauczycieli ze szkół z terenu powiatu zielonogórskiego, podsumował Mistrzostwa Powiatu Zielonogórskiego w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży 2015/2016.
Cały ubiegły rok szkolny nasi uczniowie, w szczególności z klasy sportowej siatkarskiej, brali udział w wielu zawodach sportowych osiągając wiele sukcesów.
Cieszy nas fakt, iż byliśmy niepokonani w grach zespołowych (piłka ręczna, piłka koszykowa, piłka siatkowa) oraz w konkurencjach indywidualnych z lekkoatletyki oraz w szachach.
Zwycięstwa dowodzą, iż nasi uczniowie są wszechstronnie przygotowywani w ramach godzin przeznaczonych na klasę sportową siatkarzy.
Zachęcamy w przyszłości wszystkich uczniów z 3 klas do brania udziału w naborze do klasy 4 sportowej o profilu PIŁKA SIATKOWA.

Trenerzy prowadzący klasę sportową 6a w roku szkolnym 2015/2016
Tomasz Zbaraszczuk