Tuesday, 16.08.2016

Budżet Obywatelski

Drodzy Rodzice,
miło nam poinformować, że w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Sulechów zgłoszono również zadanie, które dotyczy Naszych Dzieci.

Polega ono na zakupie mini autokaru (minimum 19 osób) dla Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sulechowie.

Posiadanie przez szkołę mini autokaru umożliwiłoby zapewnienie dowozów dzieci na basen, konkursy, czy zawody sportowe.

Dlatego gorąco prosimy o udział w głosowaniu na ww. projekt. Aby jednak nasz projekt przeszedł - musi on zdobyć jak największą liczbę głosów. Wierzymy, że możemy liczyć na Państwa wsparcie. Dlatego już od dziś na stronie internetowej szkoły można pobrać kartę do głosowania. Jest ona także dostępna w sekretariacie szkoły. Należy tylko czytelnie wpisać na niej dane głosującego i kartę zwrotnie przekazać do sekretariatu (lub osobiście do biura podawczego w Urzędzie Gminy).

WAŻNE! – Można oddać głos tylko na jeden projekt!

Jeśli uda się namówić kogoś więcej z rodziny do głosowania - to tym lepiej! Wierzymy, że wspólnie pomożemy Naszym Dzieciom!