Wednesday, 22.06.2016

Sportowe pożegnanie

Klasy VIA

Uczniowie z klasy VIa tradycyjnie na sportowo żegnali rok szkolny. To już trzecia taka impreza z udziałem rodziców w karierze szkolnej uczniów klasy sportowej. W miniony piątek, zaraz po Festynie Rodzinnym wszyscy zwarci i gotowi stanęli w szranki do walki o tytuł zwycięzcy w meczu piłki siatkowej. Choć wynik nie był tu ważny, zarówno rodzice, jak i uczniowie nie chcieli odpuścić. Trzeba przyznać, że forma przeciwników szóstoklasistów była nie najgorsza i należą im się duże brawa, że zdobyli się na odwagę, by powalczyć na boisku z młodymi siatkarzami, którzy w tym roku szkolnym zdobyli wiele spektakularnych sukcesów. Następnego dnia uczniowie z kl. VI a wspominali przy ognisku spędzone lata w sulechowskiej Jedynce.

Zapraszamy do obejrzenia Galerii