Thursday, 19.05.2016

Finał Wojewódzki

w Mini Siatkówce Kinder+Sport - sobota 14.05.2016.

Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły. W kategorii „czwórek” bardzo dobrze spisał się zespół w składzie: Aleksandra Łysiak, Roksana Markuc, Julia Pytkiewicz, Inka Sobczak i Dorota Wanio. Dziewczęta po zaciętej walce zajęły III miejsce uzyskując tym samym awans do Finału Krajowego, który odbędzie się w lipcu w Częstochowie, a wystąpią w nim po trzy najlepsze zespoły z każdego województwa.
Dziewczęta z klasy czwartej w kategorii „dwójek”, Natalia Waligóra i Julia Stawik mimo bardzo ambitnej postawy nie awansowały ze swojej grupy eliminacyjnej, w której rywalizowały z zespołami ze Zbąszynka, Nowej Soli i Drezdenka i zajęły w niej trzecie miejsce.
Należy wspomnieć że była to bardzo silna grupa (zespół ze Zbąszynka wygrał cały turniej a drużyna z Nowej Soli zajęła drugie miejsce).

Trenerem obu zespołów jest Pan Tomasz Zbaraszczuk, ale duży wkład w ten sukces miał również Pan Mariusz Narzekała, który z racji rozgrywania meczy w tym samym czasie\na dwóch halach był bardzo pomocny w prowadzeniu zespołów.

Gratulujemy dziewczętom oraz trzymamy kciuki za klasę szóstą podczas Finału!

Zapraszamy do Galerii 1Galerii 2