Thursday, 28.04.2016

Eliminacje Kinder+Sport

W dniu 16.04.2016 został rozegrany turniej eliminacyjny Kinder+Sport strefy centralnej.

Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta z klas III, IV, V i VI. Wszystkie zespoły rozegrały bardzo dużo zaciętych i emocjonujących meczy.

Najlepiej zaprezentowały się zespoły z klasy IVa: Natalia Waligóra i Julia Stawik zajmując III miejsce w "dwójkach" oraz z klasy VIa: Aleksandra Łysiak, Roksana Markuc, Julia Pytkiewicz, Inka Sobczak i Dorota Wanio zajmując również III miejsce w "czwórkach". Oba zespoły wywalczyły tym samym awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 14 maja. Życzymy powodzenia!!!
W kategorii "dwójek" naszą szkołę reprezentowały także: Kaja Hamrol, Aleksandra Pełka, Martyna Cicha, Laura Gackowicz, Lena Frybel, Julia Jankowska, Kinga Jamioł.
Zawodniczkami "trójek" były: Julia Chomiak, Laura Kaniowska, Julia Stankiewicz, Żaneta Markuc, Agnieszka Skoczylas, Patrycja Chmura.
"Czwórki" reprezentowały: Adrianna Bednarz, Patrycja Gnadera, Wiktoria Olszewska, Agata Pilipionek, Wiktoria Stein.

Gratulacje!!!

Zapraszamy do Galerii