Thursday, 16.04.2015

Kolejny sukces

naszych siatkarek i siatkarzy!

Uczniowie naszej szkoły odnieśli kolejny sukces awansując do finału Mistrzostw Województwa Lubuskiego w mini piłce siatkowej w kategorii „czwórek”. Należy również wspomnieć o tym, że aby dotrzeć do finałów, musieli przejść przez eliminacje powiatowe, rejonowe i półfinałowe, rozegrać wiele zaciętych meczy z reprezentacjami innych szkół naszego województwa.

Opiekunami drużyn są

Mirosława Politowska – dziewczęta
Tomasz Zbaraszczuk – chłopcy

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!

W turnieju eliminacyjnym Mistrzostw Województwa Lubuskiego grali również uczniowie klas piątych i czwartych, którym zabrakło troszeczkę szczęścia, zarówno dziewczęta jak i chłopcy z klasy piątej zajęli czwarte miejsca(awansowały pierwsze trzy zespoły) i nie udało im się awansować do finału, podobnie jak uczennicom klasy czwartej.

Nasze zawodniczki zmierzyły się z zespołami z Kosieczyna, Gubina, Nowej Soli, Zielonej Góry, Szlichtyngowej. Było to dla nich bardzo cenne doświadczenie, które na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: